На українсько-словацькому кордоні прикордонники затримали трьох чоловіків, які намагалися незаконно залишити територію України. Серед них — житель Полтавської області. Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.
За допомогою камер відеоспостереження прикордонники помітили трьох чоловіків, які рухалися лісистою місцевістю у бік державного кордону. Порушники встигли перелізти через загороджувальний паркан, однак там на них уже чекали прикордонники.
Побачивши правоохоронців, чоловіки спробували втекти. Втікачами виявилися жителі Полтавської, Київської та Одеської областей. Усіх доставили до прикордонного підрозділу для з’ясування обставин події.
На чоловіків склали адміністративні правопорушення.
Нагадаємо, ми підготували для вас перелік пляжів у Полтаві, на яких можна безпечно та комфортно відпочити.
Фото: Держприкордонслужба України
