На Полтавщині судитимуть вісьмох учасників схеми, які розкрали 15 тонн дизельного пального із військової частини. Про це повідомили у Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Центрального регіону.
Загалом у схемі було шестеро військових. Організатором був технік однієї з військових частин на Полтавщині. До неї він залучив водіїв-заправників, які мали доступ до пального під час перевезення, а також двох цивільних.
З червня по листопад 2025 року водії під час завантаження пального могли приховувати частину дизелю від обліку. Також вони вносили неправдиві дані до шляхових листів і списували пальне як використане.

Після цього «надлишкове» пальне зливали у каністри та ховали в лісосмугах поблизу військової частини. А потім перевозили до приватних приміщень, зберігали та продавали.
У листопаді 2025 року учасників схеми викрили під час чергового продажу пального.
Їх обвинувачують у викраденні військового майна в умовах воєнного стану, вчиненому групою осіб. Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі.
У справі також подали цивільний позов про відшкодування збитків. На майно обвинувачених наклали арешт.
Нагадаємо, 19-річного жителя Полтавщини підозрюють у вбивстві військового на замовлення рф.
Фото: Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Центрального регіону
