У Луцьку завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009 року народження та молодших. Про це повідомили у Полтавській ОВА.
За результатами змагань спортсмени Полтавщини здобули призові місця. Владислав Ілюшка став чемпіоном України у потрійному стрибку, а Дарина Слісаренко виборола бронзову нагороду у метанні диска.
До змагань спортсменів підготували тренери Ганна Мацик та Олег Мороз.
Нагадаємо, спортсмени Полтавщини стали призерами чемпіонату України з вільної боротьби.
Фото: Полтавська ОВА
