На Полтавщині суд визнав винним неповнолітнього, який підпалив автомобіль «Hyundai Tucson» у селі Божківське. За даними вироку, зробити це йому запропонувала невідомець в Telegram за гроші.
У грудні 2025 року неповнолітній прийшов до місця стоянки авто, облив передню частину легкозаймистою сумішшю з пляшки та підпалив її запальничкою. Свої дії він знімав на мобільний телефон. Таким чином, він пошкодив лакофарбове покриття машини та повністю знищив моторний відсік. Після підпалу юнак утік з місця події.
Підлітка засудили за умисне пошкодження чужого майна шляхом підпалу. Він визнав провину. Про це стало відомо з вироку Полтавського районного суду Полтавської області.
Суд призначив йому два роки пробаційного нагляду. Це означає, що покарання він відбуватиме не в ізоляції, але має виконувати встановлені судом обов’язки.
Нагадаємо, затримали 20-річну дівчину, яка підпалювала автомобілі в Полтаві.
Фото: ілюстративне
