23 червня через негоду частина жителів Гадяцької громади залишилися без електроенергії. Про це повідомили у Полтавській ОВА.
Через сильний вітер та грозу знеструмило будинки близько 600 споживачів. На місцях поривів уже працюють ремонтні бригади, які відновлюють пошкоджені лінії.
Нагадаємо, полтавщина потрапила у трійку лідерів за штрафами для вантажівок.
Фото: ілюстративне

1 коментар
Pingback: У Полтавській області оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки - У Полтаві