Представники Полтавщини показали результати на Дефлімпіаді-2025 у Токіо. Про це розповів т.в.о. начальника Полтавської ОВА Володимир Когут.

Так, каратисти здобули сім медалей:
– “золото” – Карина Янчук (куміте, до 68 кг);
– “золото” – Олександр Махно (куміте, до 80 кг);
– “срібло” – Єлизавета Бондар (куміте, до 61 кг);
– “бронза” – Інеса Причина, Єлизавета Бондар, Катерина Бардиш (жіноча команда, ката);
– “бронза” – Олександр Тритяк (ката);
– “бронза” – Інеса Причина (ката);
– “бронза” – Катерина Бардиш (куміте, до 55 кг).


Владислав Яловега разом із Вадимом Данилюком з Одещини стали срібними призерами з боулінгу. Також у цьому виді спорту бронзову медаль виборола Катерина Ковальчук у команді разом із представницями Одеської області.


1 коментар
Pingback: Спортсмени з Полтавщини здобули ще три медалі на Дефлімпійських іграх - У Полтаві