19 лютого 2025 року жіночу команду полтавської «Ворскли» очолив Євген Кравченко. Про це стало відомо на сторінці команди в Instagram.
До призначення на посаду головного тренера Кравченко працював у штабі Ії Андрущак. Проте Ія Андрущак нещодавно залишила «Ворсклу» та очолила жіночу збірну України, тож у клубі відбулися зміни.
Для Євгена Кравченка це підвищення стало логічним продовженням роботи в команді. Він добре знайомий із футболістками та внутрішніми процесами клубу.
В жіночій команді «Ворскли» відбуваються масштабні кадрові зміни. Разом із лідерками складу йдуть футболістки, які здобували Кубки України та представляли країну у Лізі чемпіонів.
«Ворскла» завершила співпраці з групою ключових гравчинь, які роками формували обличчя команди та домінували на українській арені.
Фото: соцмережі команди
