Полтавське комунальне підприємство КАТП-1628 звернулося до Господарського суду з клопотанням про виплату штрафу у 9,8 мільйона гривень частинами. Комунальники пояснюють, що одноразове стягнення призведе до блокування рахунків, що поставить під загрозу стабільну роботу підприємства.
Про це повідомили у КАТП-1628.
КАТП-1628 обслуговує приблизно 250 тисяч жителів у Полтаві та шести громадах області — Терешківській, Новоселівській, Білицькій, Мачухівській, Коломацькій та Щербанівській. Зупинка його роботи може спричинити перебої з вивезенням сміття та утриманням доріг.
Наразі підприємство оскаржує рішення попередніх інстанцій у касаційному порядку.
Нагадаємо, що штраф було накладено у жовтні 2025 року через пожежі на Макухівському сміттєзвалищі, а вже 26 лютого 2026 року стало відомо про арешт рахунків комунальників.
