8 квітня під час виконавчого комітету заступниця міського голови Ольга Величко повідомила, що внаслідок російської атаки 7 квітня на громаду збільшилася кількість пошкоджених будинків.
Станом на ранок 8 квітня зафіксовано пошкодження 17 домоволодінь, в яких проживають 36 людей. Вибуховою хвилею у житлових будинках пошкоджено 56 вікон, 5 вхідних дверей, 2 стіни, 10 стель. У господарчих будівлях – 10 покрівель, одна стіна, 5 дверей, 24 вікна. Обстеження тривають.
За інформацією заступника міського голови, начальника Управління ЖКГ Тараса Панасенка, на місці працювали понад 50 працівників. Сьогодні комунальники завершують роботи з ліквідації наслідків атаки рф.
Заступниця міського голови Леся Марталішвілі проінформувала, що в міських лікарнях досі перебувають п’ять людей, які отримали травми внаслідок останніх російських атак. Серед них – одна дитина.
Нагадаємо, 7 квітня уламки ворожого безпілотника впали на відкритій території, спричинивши пошкодження будинків і господарських споруд у Полтаві.
Фото: Полтавська міська рада
