7 квітня відбулося засідання Комісії з питань найменування та перейменування елементів міського середовища та інфраструктури, увічнення пам’яті осіб та подій. Про це повідомили у Полтавській міській раді.
На порядку денному розглянули та затвердили звернення щодо увічнення пам’яті та встановлення меморіальних дошок загиблим військовослужбовцям.
Зокрема, на фасаді будівлі Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 встановлять меморіальну дошку випускнику – солдату ЗСУ Олександру Кобі.
На фасаді будівлі Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 – солдату ЗСУ Олександру Дикому, сержанту ЗСУ Валерію Писаренку.
На фасаді будівлі Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 – солдату ЗСУ Юрію Кривенку, який навчався тут.
На фасаді будівлі Гімназії №8 ім. Панаса Мирного планують встановити меморіальну дошку випускнику школи – головному сержанту Іллі Сиромятнікову.
На фасаді будівлі Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 встановлять меморіальні дошки випускникам – сержанту ЗСУ Олександру Киричку, старшому солдату ЗСУ Віталію Бондаренку, лейтенанту ЗСУ Ігорю Гончару.
На фасаді будівлі Ліцею №26 «Шевченківський» – солдату ЗСУ Федору Гонтовому.
Та на фасаді будівлі Ліцею №14 «Здоров’я» встановлять меморіальну дошку випускнику навчального закладу – старшому лейтенанту Національної поліції України Олександру Рудику.
Нагадаємо, у Полтаві попрощалися із військовими Романом Корневим та Євгеном Великжаніним.
Фото: Полтавська міська рада
