У Києві відбувся чемпіонат України з бігу по шосе серед дорослих, молоді та юніорів. Про це повідомили у Полтавській ОВА.

У першому виді бігу на 1 милю подвійну перемогу здобув студент Полтавської політехніки Віталій Іванов, який випередив усіх і серед юніорів, і серед молоді.
На довшій дистанції в 5 км другі місця серед молоді завоювали тріатлоністка Софія Бондаренко та лейтенант управління ДСНС у Полтавській області Роман Бондарчук.
Нагадаємо, спортсмени Полтавщини здобули 17 медалей на чемпіонаті України з бойового самбо.
Фото: Полтавська ОВА

1 коментар
Pingback: У Полтаві пройде забіг "Біжу за мову 2026" - У Полтаві