З травня екобус курсуватиме містом за оновленим графіком. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Водночас із 4 по 15 травня збір небезпечних відходів організують у школах. Про деталі збору небезпечних відходів у школах проінформують додатково.
Екобус приймає лише відходи, які потребують спеціальної утилізації: батарейки, ртутні термометри, люмінесцентні лампи, акумулятори до моб.телефонів.
Нагадаємо, у Полтавській громаді здорожчає вартість вивезення сміття.
Фото: Полтавська міська рада

2 коментарі
Pingback: На Полтавщині розшукують 71-річного Віктора Цимбала - У Полтаві
Pingback: У Полтаві планують запустити три фонтани - У Полтаві