У Миргороді на фасаді ПТУ №44 відкрили меморіальні дошки загиблим військовим Євгену Бойку та Віталію Шевченку. Про це повідомили у Миргородській міській раді.
Обидва захисники були випускниками училища. Євген Бойко народився у Миргороді, здобув фах електрика та працював будівельником. Після початку повномасштабної війни долучився до ЗСУ. Старший солдат загинув 20 січня 2023 року під час бою поблизу Соледара на Донеччині.
Віталій Шевченко народився у селі Трудолюб, навчався у ПТУ №44 за спеціальністю водія-електрика. Із перших днів повномасштабного вторгнення добровільно вступив до Миргородської тероборони. Молодший сержант загинув 12 квітня 2023 року поблизу села Тоненьке на Донеччині.
Обом військовим посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин Миргородської громади».
Нагадаємо, у Миргороді пошкодили сім могил захисників.
Фото: Миргородська міська рада

1 коментар
Pingback: У Полтаві відкрили меморіальну дошку військовому Олегу Сеню - У Полтаві