На ранок 11 травня у Полтавській області залишилися без електропостачання три населені пункти, через дощ і сильні пориви вітру. Про це повідомили на сторінці «Укренерго».
Наразі аварійні бригади працюють над відновленням пошкоджених ліній електропередач. Енергетики обіцяють повернути світло споживачам після завершення ремонтних робіт.
Нагадаємо, у Полтавській області прогнозували похолодання й дощі.
Фото: ілюстративне
