13 травня рф вчергове атакувала Полтаву. Зафіксовано влучання ворожих БпЛА в електропідстанцію, зазначили у Полтавській ОВА.
Станом на 08:00 інформації про травмованих не надходило. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Від вибухової хвилі пошкоджень зазнали 11 багатоквартирних житлових будинків. За результатами попереднього обстеження зафіксовано 292 вибиті вікна: 237 – у квартирах, 55 – у місцях загального користування.
Провели комісію ТЕБ і НС з усіма оперативними підрозділами на місці. Розгорнуто штаб. Задіяні всі необхідні міські служби. Тривають огляди, консультації мешканців, розпочали видачу матеріалів із міського резерву для першочергового закриття пошкоджених вікон.

Окремо свою роботу розгорнули міжнародні гуманітарні місії, які долучаються до підтримки мешканців, чиє житло зазнало пошкоджень.
Також через російську атаку тимчасово без електропостачання залишилися понад 6,5 тисячі побутових споживачів та 548 юридичних абонентів. Інформація щодо відновлення електропостачання уточнюється профільними службами.

Якщо ваш будинок або майно пошкоджений через ворожий обстріл чи вибухову хвилю – обов’язково повідомте міську службу оперативного реагування 15-80, 067 158 15 80 та 066 286 58 87.
Нагадаємо, у ніч на 5 травня збройні сили держави-агресора атакували Полтавщину БпЛА «Герань-2» та балістичними ракетами. Загинули четверо людей, поранені – 37.
Фото: “У Полтаві” Олександра Шилова

4 коментарі
Pingback: Росіяни обстріляли Полтавську громаду БпЛА «Герань-2» - У Полтаві
Pingback: Ще 46 полтавських родин отримають компенсації за житло, яке пошкоджене внаслідок обстрілів рф - У Полтаві
Pingback: Пошкоджені підприємства та будинки: рф вдарила дронами та ракетами по Кременчуцькому району - У Полтаві
Pingback: Завершились роботи з ліквідації наслідків атаки рф на Полтаву: пошкоджені 18 будинків - У Полтаві