На Полтавщині судитимуть посадовців державного підприємства, де шили вироби за заниженою вартістю. Через це, підприємство завдало збитків державі на понад пів мільйона гривень. Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.
Упродовж 2022-2023 років виконувач обов’язків директора підприємства укладав із суб’єктами підприємницької діяльності договори на пошиття швейних виробів зі штучно заниженою собівартістю послуг. Головна бухгалтерка підприємства не включала до калькуляцій вартості послуг витрати на сплату єдиного соціального внеску. Йдеться про 22 відсотки. Як наслідок, більше 50 тис. виробів були пошиті із заниженою вартістю робіт, а державне підприємство зазнало матеріальної шкоди.

Обох осіб обвинувачують у зловживанні службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для іншої юридичної особи, а також складанні та видачі завідомо неправдивих офіційних документів, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).
Нагадаємо, перевізник з Полтавщини отримав рекордну суму штрафів на понад 2 млн грн.
Фото: Полтавська обласна прокуратура

1 коментар
Pingback: 12 років не платив аліменти дитині: у Полтаві засудили чоловіка - У Полтаві