Власники дорогих авто на Полтавщині з січня по квітень 2026 року сплатили 3,5 мільйона гривень транспортного податку. Про це повідомили у ДПС у Полтавській області.
Найбільше коштів перерахували компанії — 2,3 мільйона гривень. Ще 1,2 мільйона гривень сплатили власники дорогих авто.
Транспортний податок сплачують за легковики, яким не більше п’яти років і вартість яких перевищує встановлений поріг. У 2026 році це понад 3,2 мільйона гривень. Ставка податку — 25 тисяч гривень на рік за кожне авто.
До офіційного переліку Мінекономіки на 2026 рік увійшли 1 259 моделей преміум- та люкс-класу. Серед них — Mercedes-Benz, BMW, Audi, Lexus, Porsche, Land Rover, Tesla, Jaguar, Maserati, Bentley, Rolls-Royce, Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, McLaren, а також окремі дорогі моделі Toyota та Volvo.
Нагадаємо, у Полтавській області нарахували 715 мільйонерів.
Фото: ілюстративне

2 коментарі
Pingback: У Полтавській області прогнозують дощі, грози та спеку - У Полтаві
Pingback: У Полтаві тестово запустили фонтан у Шевченківському парку - У Полтаві