25 травня близько 10:20 до Миргородського райвідділу поліції надійшло повідомлення від медиків, що під час виконання робіт травмувалися двоє працівників. Про це повідомили у Головному управлінні Нацполіції Полтавщини.
На місце події прибула слідчо-оперативна група поліції. Двоє чоловіків (60 та 62 років) отримали поранення під час виконання фасадних робіт внаслідок падіння з висоти, їх госпіталізували.
За цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 272 (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві або будь-якому підприємстві особою, яка зобов’язана їх дотримувати, якщо це порушення створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків або заподіяло шкоду здоров’ю потерпілого) Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, у Полтаві водій легковика наїхав на 11-річного хлопчика на самокаті.
Фото: ілюстративне
