26 травня 2026 року на Харківському внаслідок вогневого контакту з противником, загинув командир стрілецького спеціалізованого відділення, молодший сержант Мірошниченко Тимур Романович.
Тимур народився 2 серпня 2004 року в місті Миргород. Там, разом з мамою і сестрою, пройшли його дитячі та юнацькі роки. Закінчив ЗШ№5 міста Миргород. Потім у Миргородському ПТУ-44 здобув професію тракториста-машиніста.
Переїхав жити до Лубен. Працював різноробочим у Лубнах та Миргороді. У квітні 2025 року підписав контракт і став на захист країни. За час служби був нагороджений численними відзнаками та нагородами від командування. Двічі був пораненим, але повертався в стрій до побратимів. Воював у найгарячіших точках Харківського напрямку.
У чоловіка залишилися мама, вітчим, сестра, брат та бабуся. Про це повідомили у Лубенській міській раді.
Попрощалися з військовим 3 червня на Володимирському майдані в Лубнах.
Нагадаємо, у Кременчуці попрощалися із 27-річним військовим Вячеславом Сечиним.
Фото: Лубенська міська рада

1 коментар
Pingback: Через понад рік очікування у Полтаві попрощалися із воїном Дмитром Зав'яловим - У Полтаві