У Кременчуці у Міському саду за підтримки міської влади встановили три нові сучасні фонтани-аератори, які вже працюють на водоймі парку. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
Обладнання не лише прикрашає територію, а й сприяє насиченню води киснем, що допомагає підтримувати сприятливий стан водойм та їхніх мешканців.
Фонтани працюють протягом дня, створюючи комфортну атмосферу для відпочинку відвідувачів. З настанням вечора вмикається декоративна ілюмінація.
Нагадаємо, у Полтаві тестово запустили фонтан у Шевченківському парку.
Фото: Кременчуцька міська рада
