Жительку Лубен засудили до 15 років ув’язнення за співпрацю з російською спецслужбою та підготовку теракту на Полтавщині. Про це повідомили в Полтавській обласній прокуратурі.
У березні 2025 року жінка співпрацювати росіянами. З ним вона спілкувалася в Telegram.
Жінка збирала інформацію для ворога в Києві та на Полтавщині. У столиці вона зняла на телефон приміщення громадської організації та благодійного фонду. На Полтавщині сфотографувала військовий об’єкт і залізничний транспорт.

Фото й відео вона надіслала російській спецслужбі і отримала за це три тисячі гривень. Пізніше жінка погодилася підготувати теракт у Лубнах. За даними прокуратури, російські спецслужби також планували ліквідувати її під час цього теракту.
Жінку затримали, суді обвинувачена визнала провину. Вона пояснила, що нібито не усвідомлювала своїх дій, бо не дивилася новини.
Нагадаємо, 19-річного жителя Полтавщини підозрюють у вбивстві військового на замовлення рф.
Фото: Полтавська прокуратура

1 коментар
Pingback: Через масований обстріл затримуються поїзди, що курсують через Полтавщину - У Полтаві