Станом на ранок 21 червня внаслідок російської атаки загинули двоє людей. Увечері 20 червня російська армія двома балістичними ракетами, попередньо «Іскандер-М», атакувала Полтаву.

Кількість травмованих зросла до 14, серед них — шестеро дітей. Про це повідомили в Полтавській ОВА.

Пожежі виникли на кількох локаціях підприємств. Рятувальники загасили вогонь. Загалом до долання наслідків удару залучили понад 100 рятувальників та 27 одиниць техніки ДСНС.

Російські війська атакували Полтавський район 20 червня. Зафіксували влучання по території двох підприємств. Унаслідок атаки пошкоджені будівлі підприємств, автомобілі та житлові будинки поруч.

Під завалами знайшли тіло людини. Ще одна людина померла в лікарні.

Слідством перекваліфіковано кримінальне провадження на ч. 2 ст. 438 КК України (вчинення воєнного злочину, що спричинило загибель людей).


Нагадаємо, у ніч на 18 червня російська армія балістичними ракетами, тип і кількість яких встановлюється, та БпЛА «Герань-2» атакувала Полтаву й Полтавський район.
Фото, відео: ДСНС, поліція Полтавщини та Полтавська обласна прокуратура

2 коментарі
Pingback: У лікарнях Полтави залишаються семеро постраждалих від обстрілу - У Полтаві
Pingback: У Полтаві в лікарнях залишаються шестеро людей, які отримали поранення під час ракетного удару - У Полтаві