У Полтавській міській територіальній громаді сталося аварійне відключення електроенергії. Про це повідомили на Facebook-сторінці Відділу оперативного реагування.
Унаслідок аварії без електроенергії тимчасово залишилися окремі будинки на таких вулицях:
- вулиця Автоагрегатчиків;
- вулиця Барвінкова;
- вулиця Барикадна;
- провулок Бастіонний;
- вулиця Війська Запорозького;
- провулок Віктора Батуріна;
- провулок Віри Жук;
- провулок Ґрунтовий;
- вулиця Грушева;
- вулиця Демократична;
- вулиця Дендропаркова;
- провулок Диканський;
- провулок Євгена Чикаленка;
- вулиця Залізняка;
- вулиця Івана Вовчука;
- вулиця Кирило-Мефодіївська;
- вулиця Кобзарська;
- провулок Лінійний;
- вулиця Миколи Леонтовича;
- провулок Миколи Скліфосовського;
- вулиця Мирослава Скорика;
- вулиця Молодіжна;
- провулок Окопний;
- провулок Олександра Орлова;
- провулок Олени Байрак;
- провулок Опішнянський;
- вулиця Переяслівська;
- провулок Підлісний;
- провулок Прияружний;
- вулиця Редутна;
- вулиця Саші Путрі;
- провулок Сумський;
- провулок Тростянецький;
- вулиця Фестивальна;
- вулиця Шведська Могила;
- вулиця Янтарна;
- вулиця 1-а Черепична;
- вулиця Братства тарасівців;
- вулиця Челябінська;
- вулиця Музейна;
- вулиця Української Центральної Ради;
- вулиця Юнацька.
Наразі фахівці АТ “Полтаваобленерго” виконують аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики працюють над усуненням пошкодження та відновленням електропостачання для всіх споживачів. Відключення триватимуть до завершення ремонтних робіт.
Нагадаємо, у Полтавській області прогнозують спеку та короткочасні дощі.
Фото: ілюстративне
