53-річного жителя Козельщинської громади визнали винним в умисному вбивстві співмешканки (ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України). Його засудили до 8 років позбавлення волі. Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.
Нагадаємо, побутовий конфлікт між чоловіком та співмешканкою виник 1 березня цього року, після повернення з гостей.
Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та наказав жінці доглянути худобу, однак вона відмовилася. Під час сварки він кухонним ножем завдав смертельний удар 57-річній жінці.
Відповідно до висновку судово-медичної експертизи, жінка отримала поранення грудної клітини з ушкодженням верхньої частини правої легені. Після скоєного, чоловік зателефонував невістці, яка викликала правоохоронців.
Загибла була соціальним працівником у комунальній установі. У квітні обвинувальний акт скерували до суду.
До набрання вироком законної сили чоловік перебуватиме під вартою.
Фото: Полтавська обласна прокуратура

1 коментар
Pingback: Одну дитину зґвалтував і жорстоко вбив, щодо іншої скоїв насильство: полтавець отримав довічне - У Полтаві