У селищі Градиськ Кременчуцького району рятувальники витягли із занедбаного колодязя собаку. Про це повідомили у ДСНС у Полтавській області.
Місцева жителька вигулювала свого пса, і натрапила на колодязь у якому побачила тварину.

Жінка викликала рятувальників. Працівники за допомогою мотузки витигли виснаженого пса на поверхню. Тварина зовсім не пручалася, адже була надто знесилена. Ледь опинившись на землі, вона одразу почала пити воду.
Місцеві жителі зазначають, що територія, де знайшли собаку, майже не відвідується людьми.
Нагадаємо, у Кременчуці врятували пса, який застряг у цеглі.
Фото: ДСНС Полтавщини

1 коментар
Pingback: У Кременчуці врятували кошеня, яке застрягло у бетонній пастці - У Полтаві