25 травня близько 16:30 на дорозі між населеними пунктами Опішня та Міські Млини Полтавського району сталася дорожньо-транспортна пригода.
За інформацією Головного управління Нацполіції Полтавщини, 30-річна водійка мопеда «Suzuki Jog», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не впоралася з керуванням та впала. Унаслідок ДТП поранення отримали малолітні пасажири мопеда віком дев’яти та двох років. Їх госпіталізували.
За цим фактом вирішують питання щодо відкриття кримінального провадження за ч. 1 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, на Полтавщині однорічна дитина випала з вікна вантажівки.
Фото: ГУ Нацполіції Полтавщини

1 коментар
Pingback: У Полтаві водій легковика наїхав на 11-річного хлопчика на самокаті - У Полтаві