На Полтавщині судитимуть двох чоловіків, яких підозрюють у допомозі військовослужбовцю залишити навчальний центр та втекти зі служби. Про це повідомили у Державне бюро розслідувань.
Після мобілізації військовий проходив підготовку у навчальному центрі на Житомирщині. Згодом він вирішив самовільно залишити службу та звернувся по допомогу до свого колишнього роботодавця з Кременчука.
Слідчі встановили, що власник СТО залучив знайомого, який погодився вивезти військового автомобілем. Уночі чоловік приїхав до навчального центру, після чого військовослужбовець залишив територію частини, переодягнувся у цивільний одяг та поїхав до Кременчука.
Наступного дня чоловік повернувся до роботи на станції техобслуговування.
Наразі власника СТО обвинувачують у підбурюванні до пособництва в дезертирстві, а іншого чоловіка у пособництві в дезертирстві. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі.
Нагадаємо, у Полтаві засудили організатора схеми фіктивного працевлаштування для ухилянтів.
Фото, відео: ДБР
