Станом на 24 червня у полтавських лікарнях перебувають шість людей, які отримали поранення під час російського ракетного удару 20 червня. Усіх дітей перевели з реанімації до відділень. Про це повідомили у Полтавській міськраді.
Поранені діти проходять лікування у таких відділеннях:
- двоє дітей перебувають у травматологічному відділенні;
- двоє дітей проходять лікування у хірургічному відділенні;
- одну дитину виписано додому у задовільному стані.
Також лікування продовжують двоє дорослих. Їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості.
Нагадаємо, що росіяни атакували Полтаву ракетами 20 червня. Зафіксували влучання по території двох підприємств. Під завалами знайшли тіло людини. Ще одна людина померла в лікарні.
Фото: ілюстративне
