Упродовж 2023-2025 років один із міських голів Полтавщини незаконно передав у користування землі промислового призначення для вирощування сільськогосподарської продукції. Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.
Йдеться про майже 30 га комунальної землі, яку без проведення земельних аукціонів та зміни цільового призначення передавали фізичним особам за заниженою орендною платою. Крім того, у 2025 році право користування кількома земельними ділянками отримало приватне підприємство через договори про спільну діяльність. Документи фактично приховували оренду землі.
Унаслідок таких дій бюджет територіальної громади недоотримав понад 2,1 млн грн, ще 1,4 млн грн шкоди завдано громаді унаслідок нецільового використання землі.
Посадовцю повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем, вчиненому в інтересах фізичних та юридичної осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України).
Нагадаємо, начальнику оборонного департаменту Полтави Сороковому призначили заставу.
Фото: Полтавська обласна прокуратура

1 коментар
Pingback: У Полтаві посадовців підозрюють у переплаті за монокуляри та приціли для ЗСУ - У Полтаві