24 квітня відбувся обмін полоненими між Україною та росію. Додому повернули 193 українських захисників, серед них — 13 жителів Полтавщини. Про це повідомили в Полтавській ОВА.
Серед них солдат Роман Жовноватюк і молодший сержант Дмитро Бабміндра у складі зведеної роти ТЦК відбивали російські штурми поблизу Авдіївки на Донеччині. Наприкінці січня 2024 року зв’язок із ними зник. Через деякий час стало відомо, що вони у російському полоні. І ось, після понад двох років полону, українські воїни повернулися на рідну землю. Про це повідомили у Полтавському ТЦК та СП.

Також повернули жителя Глобинської громади Віталія Андрейченка. Коли він потрапив у полон, його жінка була вагітна, тож свою дитину він побаче вперше за 3 роки.
В Україну повернули 193 військових ЗСУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби, Нацполіції, Державної спеціальної служби транспорту. Звільнені військовослужбовці захищали країну на Луганському, Донецькому, Харківському, Запорізькому та Курському напрямках.
Наймолодшому Захиснику виповнилося 24 роки. У полон він потрапив на Донецькому напрямку у 2023 році. Найстаршому оборонцю — 60 років.
Більшість звільнених незаконно утримували на території Чечні. Проти частини з них сфабрикували кримінальні справи.
Нагадаємо, у Полтаві відкрили меморіальну дошку 22-річному полеглому воїну Кирилу Садовському.
Фото: Володимир Зеленський

1 коментар
Pingback: Відбувся перший етап великого обміну «1000 на 1000»: додому повернулися вже 205 військових - У Полтаві