15 травня у Полтаві у Свято-Успенському кафедральному соборі Православної Церкви України відбулося прощання з полеглим захисником Михайлом Марченком. Про це повідомили у Полтавській міській раді.
Молодший сержант Михайло Вікторович Марченко народився 7 грудня 1988 року у Полтаві. Навчався у школі №18. Згодом вступив до Інституту економіки і права на факультет економіки і менеджменту.

З 2010 року працював в органах Державної кримінально-виконавчої служби на посаді начальника відділення соціально-психологічної служби відділу соціально-виховної та психологічної роботи державної установи «Божківська виправна колонія №16» у званні майор. Продовжив навчання в унівеситеті внутрішніх справ, де отримав ступінь магістра.
Служив на посаді старшого стрільця-оператора. Загинув 16 грудня 2024 року, виконуючи обовʼязки військової служби, в Донецькій області.
Нагадаємо, відбувся перший етап великого обміну «1000 на 1000»: додому повернулися вже 205 військових.
Фото: Полтавська міська рада
