Прикордонники Подільського загону затримали сімох чоловіків, які намагалися незаконно потрапити до Молдови через кордон. Серед них — житель Полтавщини. Групу зупинили на Одещині. Про це повідомили в Управлінні Держпродспоживслужби.
Чоловіки пересувалися позашляховиком у напрямку державного кордону. Маршрут організував адміністратор телеграм-каналу, який дистанційно координував дії учасників. Одному з чоловіків він доручив сісти за кермо та везти групу за навігаційними підказками.
Вартість переправлення становила від 6 до 12 тисяч доларів з людини.
Усі учасники схеми заздалегідь прибули до Умані, де на них уже чекав автомобіль. Звідти вони вирушили до кордону, однак їх затримали прикордонники.
На жителів Полтавської, Донецької, Київської, Херсонської, Вінницької, Кіровоградської та Дніпропетровської областей склали адмінпротоколи. Справи передали до суду.
Нагадаємо, у Полтаві затримали мігранта, який 5 років не виїжджав з України.
Фото: Управління Держпродспоживслужби
