15 травня у Полтаві правоохоронці та працівники міграційної служби виявили іноземця, який з 2021 року не виконав рішення про примусове повернення з України. Про це повідомили на сторінці Міграційної служби в Полтавській області.
Ще у вересні 2021 року міграційна служба на Харківщині зобов’язала чоловіка залишити Україну та повернутися до країни походження або виїхати до третьої країни. Але він цього не зробив і залишився в Україні незаконно.
У Полтаві чоловіка оштрафували на 5100 гривень за порушення правил перебування іноземців в Україні. Також ухвалили рішення про його примусове видворення. Після затримання його доправили до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців.
Нагадаємо, на Полтавщині жінка захворіла на ботулізм після уколів краси.
Фото: Міграційна служба

3 коментарі
Pingback: У Полтаві чоловіка підозрюють у вбивстві знайомої - У Полтаві
Pingback: На кордоні з Молдовою затримали жителя Полтавщини та ще шістьох чоловіків - У Полтаві
Pingback: У Полтавській області виявили росіянок-нелегалок - У Полтаві