У Полтаві планують витратити понад 207 мільйонів гривень на ремонт двох аварійних каналізаційних колекторів.
Про це під час засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради повідомив в.о. гендиректора “Полтававодоканалу” Юрій Душко.
На ремонт колектора на ділянці між вулицями Харчовиків та Ковпака спрямують 170 мільйонів гривень з державного бюджету. Тут планують повністю замінити труби. Рух транспорту на цій ділянці перекритий до 30 червня, однак обмеження можуть продовжити.
Ще понад 37 мільйонів гривень передбачили на ремонт аварійної ділянки на перехресті вулиць Решетилівська та Петра Юрченка. Тут мають замінити близько 300 метрів колектора та оглядові колодязі. Під час робіт рух транспорту буде перекритий. Наразі на місці працює тимчасова насосна станція.
Провалля на вулиці Пилипа Орлика “Полтававодоканал” ремонтуватиме самостійно. Для цього з 1 червня перекриють рух транспорту на ділянці від вулиці Гоголя до Котляревського.
Загалом у Полтаві до кінця року планують відремонтувати вісім аварійних колекторів.
Нагадаємо, тимчасово перекриють рух транспорту на двох вулицях Полтави: деталі.
Фото: “Полтававодоканал”
