28 травня виконавчий комітет погодив встановлення меморіальних дошок Олександру Рудику, Петру Голубу та Герману Юрченку. Про це повідомили у Полтавській міській раді.
Меморіальну дошку старшому лейтенанту Національної поліції України, відзначеного нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Комбатантський хрест» (посмертно) Олександру Рудику, який захищав державний суверенітет та територіальну цілісність України встановлять на фасаді Ліцею №14 «Здоров’я».
На фасаді ОСББ «Соборності 50» встановлять меморіальну дошку видатному фахівцю нафтогазової галузі, багатолітньому керівнику ДП «Укрнаукагеоцентр» ПрАТ «НАК «Надра України», почесному розвіднику надр, заслуженому працівнику промисловості України Петру Голубу.
Меморіальну дошку видатному музиканту, заслуженому діячу мистецтв України, багатолітньому директору Полтавської обласної філармонії, народному артисту України Герману Юрченку встановлять на фасаді КЗ «Полтавська обласна філармонія».
Нагадаємо, у Сергіївській громаді на фасаді Сергіївського ліцею відкрили меморіальну дошку на честь загиблого захисника України Валерія Стешенка.
Фото: Полтавська міська рада

1 коментар
Pingback: Оприлюднили графік полтавського екобуса на червень - У Полтаві