28 травня вночі росіяни вдарили по Полтаві ракетою. Під час тривоги люди йшли до укриття, але через зачинений підземний перехід на вулиці Європейській, були змушені перебігати дорогу по проїжджій частині. Про це місцеві поділилися в мережі.

Катерина Ямщикова прокоментувала ситуацію і пояснила, що цей перехід перебуває в оренді. Причина, яку називає орендар, – вандалізм у нічний час: пошкодження майна, обладнання.
«Ми вже проводили не одну розмову з підприємцем – від перших звернень жителів, залучали поліцію. Пояснювали чітко: під час війни підземний перехід – це не лише об’єкт оренди. Для людей це шлях до найближчого укриття, а під час тривоги – ще й місце, де можна перечекати небезпеку. Єдиний реальний вихід, який ми зараз бачимо, – нічна охорона. Охоронець слідкуватиме за порядком, запобігатиме вандалізму і забезпечуватиме відкритий доступ до переходу», – зазначила вона.
Орендар зазначає, що через низьку прибутковість об’єкта не може оплачувати охорону власним коштом. Якщо це буде обов’язковою умовою – готовий відмовитися від оренди.
Наразі дали доручення замовити послугу охорони (з 22:00 до 10:00) для цього підземного переходу з міського бюджету.
Нагадаємо, у Полтаві за деякими адресами не буде гарячої води.
Фото: ілюстративне та соцмережі

1 коментар
Pingback: У Полтаві оголосили тендер на охорону підземного переходу, який зачиняли на ніч - У Полтаві