У Тернополі відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед підлітків (12-14 років). Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Збірна команда Полтавської області на ньому виборола медалі різного ґатунку:
«Золото» здобула Анна Приходько (47 кг), «срібло» – Мирослава Іванчук (34 кг) та Марина Саловська (65 кг).
Треті місця завоювали Марія Кабак (59 кг), Меланія Матюха (59 кг), Дмитро Дігтярь (54 кг), Іван Лоза (54 кг).

Нагадаємо, полтавець Іван Крига став чемпіоном світу з класичного жиму лежачи серед чоловіків.
Фото: Полтавська ОВА

1 коментар
Pingback: Полтавка Андрєєва Єлизавета стала чемпіонкою світу з класичного жиму лежачи - У Полтаві