Вихованка КЗ «ПДЮСШ» м. Полтава, спортсменка відділення пауерліфтингу Андрєєва Єлизавета стала чемпіонкою світу з класичного жиму лежачи. Про це повідомили у Полтавській ОВА.
На чемпіонаті світу, який проходив у Варшаві, Єлизавета здобула золоту нагороду у ваговій категорії до 52 кг, показавши результат 70 кг.
Спортсменка тренується під керівництвом тренера Нерянова Назара.

Бронзовим призером чемпіонату світу серед юніорів став Оверченко Іван. У ваговій категорії до 93 кг він підкорив штангу вагою 220 кг.
Нагадаємо, полтавці стали призерами на чемпіонаті України з боротьби самбо.
Фото: Полтавська ОВА

2 коментарі
Pingback: Відзначили нагрудним знаком першу жительку Полтави, яка підкорила Еверест - У Полтаві
Pingback: Спортсмени Полтавщини здобули медалі на чемпіонаті Європи з панкратіону - У Полтаві