Секретар міської ради Катерина Ямщикова відзначила першу жительку Полтави, яка підійнялася на найвищу точку планети – гору Еверест.
За силу духу, незламну волю у підкоренні найвищої вершини світу – гори Еверест, вагомий особистий внесок у прославленні рідного краю Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради з нагрудним знаком нагородили Наталію Іленко-Лобач.

На вершину Евересту полтавка піднялася 17 травня. Загалом експедиція тривала 33 дні. Про це повідомили у Полтавській міській раді.
«Підйом був непростим і вимагав не лише фізичної витривалості, а й внутрішньої сили. Але саме такі випробування змінюють людину. Коли стоїш на вершині, приходить усвідомлення, що межі часто існують лише в нашій уяві. Те, що колись здавалося надто далеким або недосяжним, стає реальністю. Цей досвід навчив мене не боятися великих мрій, адже наполегливість, віра в себе та щоденна праця здатні привести туди, куди спочатку веде лише уява», – зауважила Наталія Іленко-Лобач.

За фахом Наталія Іленко-Лобач – стоматолог та викладач Полтавського державного медичного університету.
Нагадаємо, полтавка Андрєєва Єлизавета стала чемпіонкою світу з класичного жиму лежачи.
Фото: Полтавська міська рада

1 коментар
Pingback: Рятувальників Полтавщини відзначено високими державними нагородами - У Полтаві