Колишнього працівника поліції, який у місті Карлівка скоїв наїзд на неповнолітніх сестер, засудили до 12 років ув’язнення. Також на 10 років його позбавлено права керувати транспортними засобами та позбавили спеціального звання. Це максимальне покарання, передбачене санкцією статті Кримінального кодексу України.

Прокурор у суді довів, що увечері 30 листопада 2025 року сержант поліції за кермом власного автомобіля «Hyundai Tucson» наїхав на двох 17-річних сестер. Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.
Дівчата поверталися з магазину додому та йшли узбіччям дороги. Від отриманих травм обидві дитини загинули на місці події. Загиблі сестри були з трійні.

Чоловік керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння – в його крові виявили 1,7 проміле. Також він перевищив максимально дозволену швидкість руху в населених пунктах – понад 100 км за годину.
Свою вину у скоєному він визнав. У суді попросив пробачення у матері неповнолітніх.
Нагадаємо, чоловіка обвинувачували у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані сп’яніння, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 4 ст. 286-1 Кримінального кодексу України).
Фото: Полтавська обласна прокуратура

1 коментар
Pingback: На Полтавщині 61-річний чоловік пішов купатися та втонув - У Полтаві